Wydarzenia Halsowanie U Bezana Żaglokultura Żaglopodróże Sylwetki
Debiuty Korespondenci Galeria Pogoria Linki Home

 

 

 

 

Outdoorowa 40stka Agnieszki na plaży w Portsmouth :)

Pytanie brzmi: Kto przy zdrowych zmysłach wybiera się w styczniu na plaże aby uczcić 40ste urodziny? ... Tak ... to My! Ja i Tomek ! A dlaczego by nie?

Czy urodziny zawsze muszą się kojarzyć z imprezą w pubie albo domówką? Nie, zawsze można wybrac jakiś ciekawy sposób na uczczenie takiej okrągłej rocznicy. Problem pojawia się wtedy, kiedy mamy mało czasu ze względu na pracę a urodziny przypadają w zimie i ostatną chyba opcją byłaby impreza na plaży. I własnie o to chodzi! Tak, żeby było niepowtarzalnie i wyjątkowo. Tak, żeby zapamiętać tę chilę na reszte życia i żeby pokazać światu, że z wiekiem stajemy się ciekawsi i bardziej odważni ... może trochę zwariowani !

Dlatego też postanowiliśmy się podzielić z Wami naszymi przeżyciami. Nie oddamy na filmie oczywiście całej atmosfery, no chyba że ktoś chciałby oglądać ten fim w 3 stopniowej temperaturze i całkowitej mgle, ale chociaż przez chwilkę będziecie z nami świętować. Zapraszam na film:

 

I oczywiście mała galeria :D

 

Czterdzieste urodziny w doskonałym miejscu dla żeglarzy ... pośród wspaniałych żaglowców, które nakreśliły mapy współczesnego świata i zapisały wiele stron historii współczesnej Europy. Otaczały nas otulone mgłą okręty, które broniły niegdyś dróg morskich Imperium Brytyjskiego, siały postrach wśród wrogów i wzbudzały respekt sojuszników!

Ta siła i odwaga będzie częścią moich kolejnych 40 lat żeglugi poprzez morza i oceany życia!

Oczywiście musiało być uroczyście więc był szampan i to nie byle jaki ... rocznik 2013 ... prezent od Tomka :)

Tak więc korki strzelały i szampan się lał, a i świeczka nie gasła, bo mgła otuliła nas na plaży i tylko syreny okrętów przypominały nam że jesteśmy kilka metrów od wejścia do portu.

Na koniec schowaliśmy się jednak na chwilkę w lokalnym, ogrzewanym pubie ponieważ nam już rączki zamarzały :D

Zapomiałam się pochwaliś prezentem ... I tu też akcent podróżniczy! Całe szczęście, że są jeszcze miesjca na świecie, które można odkrywać i tym samym zapełniać białe plamy na mapach :D

Nareszcie wiem gdzie szukać przodków :)

 

Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe ! Jesteście wspaniali !

Pozdrawiam,

Agnieszka , Bramreja , Mazur

 

 

 

stat4u